اسباب بازی چرمی مخصوص طوطی و کاسکو مشاهده عکس بزرگتر

اسباب بازی چرمی مخصوص طوطی و کاسکو

اسباب بازی چرمی مخصوص طوطی و کاسکو ساخته شده از تیکه های چرم و قطعات چوبی قابل جویدن که برای انواع طوطی های متوسط نظیر کاسکو ، آمازون و پاراکیت ها مناسب است . 

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

140,000 ریال

توضیحات

اسباب بازی چرمی مخصوص طوطی و کاسکو از تیکه های چرم به شکل ستاره و قطعات چوبی قابل جویدن ساخته شده که با بندهای چربی به یکدیگر متصل شده اند . این اسباب کاملا طبیعی و امن به راحتی در قفس نصب شده و طوطی را ساعت ها به خود مشغول میکند. اسباب بازی چرمی برای انواع طوطی های متوسط نظیر کاسکو ، آمازون و پاراکیت ها مناسب است . برای انتخاب اسباب بازی برای طوطی خود باید 3 اصل اساسی را در نظر داشته باشید: همیشه اسباب بازی های متنوعی در طرح ، رنگ و اندازه های مختلف در اختیار طوطی خود قرار دهید . اسباب بازی طوطی خود را به طور مرتب تغییر دهید . اسباب بازی متناسب با اندازه طوطی خود انتخاب کنید.

نقد و بررسی کاربران

فلفلی 1394-05-03

اسباب بازی چرمی

این اسباب بازی را طوطی من خیلی دوست داشت چون چوب هاش نازکه و طوطی از جویدنش لذت میبره فقط حیف که کمه چوب هاش چرم هاشو خیلی دوست نداره ولی هر از گاهی اون ها را هم میجوه در کل بد نیست و چوبهاش از لحاظ نرم بودن عالیه اسباب بازی های دیگه این ویژگی را ندارند و کاسکوی من به دلیل سفت بودن چوبشون حتی بهشون نگاه هم نمیکنه واین بستگی به طوطی شما و قدرت منقارش داره

  • 1 از 1 نفر این نقد را مفید دانسته اند .